Przedszkole Miejskie w Barczewie

  • pl
  • en
A A+ A+ A+

pm.barczewo@wp.pl

89 514 83 96

PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY
PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY

PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY

     W piątek, 10 czerwca 2022 roku po długiej  przerwie spowodowanej pandemią Covid- 19, rodzice oraz pracownicy Przedszkola Miejskiego w Barczewie i oczywiście wspaniałe przedszkolaki spotkały się na niezwykle rodzinnym festynie, który odbył się w ramach XXIV Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina z wartościami to silna rodzina”.      

     Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej oraz integracja dzieci, rodziców i całego personelu.

     W programie wydarzenia znalazły się m.in. zabawy integracyjne dla dzieci poprowadzone przez animatorów z zespołu „Budka Zabaw- Monika Wolf”. Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa, do której ustawiała się długa kolejka. Równie dużą atrakcją dla dzieci były tatuaże wodne, warkoczyki, balony, plener plastyczny. Niespodzianką były odwiedziny niezastąpionych panów policjantów!

     Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez rodziców  dzieci oraz stoisko gastronomiczne, gdzie królował bigos i kiełbaski z grilla. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową, popcornem oraz frytkami i goframi.

          Poza dobrą zabawą imprezie przyświecał charytatywny cel. Zbieraliśmy środki  na leczenie małej Zuzi Szydlik, która zmaga się z nowotworem. Wspólnie udało się uzbierać 920,06zł. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję a Zuzi życzymy zdrowia!

     To wspaniałe święto rodziny przebiegło w atmosferze radości, swobody i dobrej zabawy! Cudownie, że po tak długiej przerwie ponownie mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i oczywiście zapraszamy za rok!!!

Anna Kadłubowska

Agnieszka Ławicka

Elżbieta Jabłońska
Powrót do listy