Przedszkole Miejskie w Barczewie

 • en
 • pl
A A+ A+ A+

pm.barczewo@wp.pl

89 514 83 96

Nasze sukcesy

SZKOŁA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU XIV EDYCJA 2018/19

NASZE PRZEDSZKOLE OTRZYMAŁO CERTYFIKAT WARMIŃSKO- MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY ZA DZIAŁANIA NA RZECZ EKOLOGII, OCHRONY ŚRODOWISKAI ZRÓŻNICOWANEGO ROZWOJU.II MIĘDZYNARODOWY POLONIJNY FESTIWAL BIEGOWY W OSTRÓDZIE 2019

MAKS ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W KATEGORII WIEKOWEJ 6-9 LAT. GRATUJEMY!!!III Edycja Certyfikatu Szkolnego Ogrodu Dydaktycznego „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości w szkolnym ogrodzie dydaktycznym” rok szkolny 2018/2019 • Wiktoria z gr.IIc- Motylki otrzymała dyplom za udział w ogólnopolskim konkursie logopedyczno- plastycznym "Zwierzaki- koperciaki". Gratulujemy!!!

 • Bartuś z gr.IIIc- Tygryski zajął II miejsce w gminnym konkursie plastycznym, "Ulubiony bohater bajki literackiej" organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Łęgajnach. Gratulujemy!!!

 • Maks z grupy Ia- Pszczółki otrzymał dyplom za udział w konkursie literacko- plastycznym "Bajki z naszego przedszkola". GRATULUJEMY!!!

 • ZUZIA Z GRUPY IIIA ZDOBYŁA I MIEJSCE W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM- PALMA WARMIŃSKA. GRATULUJEMY!!!

 • Nasza mała Pszczółka- Ola zdobyła wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym, "Ulubiony bohater bajki literackiej" organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Łęgajnach. Gratulujemy!!!

 • Wychowankowie z grup "Motylki" - Zuzia i Filip oraz "Tygryski" - Kuba brali udział w gminnym konkursie plastycznym "Warmińskie Boże Narodzenie 2016" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w Barczewie. W swoich pracach plastycznych przedstawiły warmińskie tradycje i zwyczaje związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zostały zaproszone na "Spotkanie Mikołajkowe" z licznymi niespodziankami, podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Zuzia zajęła w konkursie I miejsce a Kuba II miejsce! Filip otrzymał upominki za udział w konkursie. Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe! Gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów naszych wychowanków!

 • Maksymilian Z.- Ia- wyróżnienie w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym "Bajkowa zakładka do książki"

 • Cyprian Z.- Ia- nagroda za największą ilość wypożyczonych książek z Kącika Wymiany w przedszkolu

 • Jakub Z.-IIIc- wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Powstania Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz nagroda konkursie w Teatrze Baniek w Olsztynie

 • Nicola S.-IIIc- III miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach

 • 02.12.2016r- wyróżnienie w XXII Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących

 

 • wewnątrzprzedszkolny Konkurs Plastyczny, pt. "Dynia nie musi straszyć"- nagrody dla Marceliny B.- IIb,Oliwiera M.- gr. IIIa,Mateusza P.- gr.IIIa, Justynka Cz.- gr. Ia.
 • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym, pt.: "Drzewo Pani Jesieni"- gr. IIa- Wesołe Misie oraz wyróżnienie dla gr. IVa- Żabki- październik 2016r
 • dyplom za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, pt. "Barwy jesieni"- październik 2016r

          

 • 04.12.2015r- II miejsce w XXI Przeglądzie Grup Kolędujących- dyplom, statuetka, nagroda rzeczowa
 • 29.09.2015r. na Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promujących Zdrowie  w Elblągu nasz przedszkole otrzymało Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „ Szkoła Promująca Zdrowie”

 • Zielona Flaga 2015- 12 października 2015 r. otrzymaliśmy po raz trzeci międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi!!.  Nasze działania skupiały się wokół dwóch zagadnień:         1) Żywność w szkole -zdrowo, lokalnie i odpowiedzialnie.        2) Bioróżnorodność.
 • 15 kwietnia 2015r odbyło się uroczyste wręczenie Geocertyfikatów dla wyróżnionych placówek, w tym naszej.To wojewódzki tytuł nadawany placówkom oświatowym , które w swoich działaniach edukacyjnych i wychowawczych wyróżniają się podejmowaniem zagadnień georóżnorodności otoczenia. Uroczystość miała miejsce w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku

geocertyfikatgeocertyfikat

14.V.2015r- ZŁOTA KACZKA- przedszkolaki z ośrodka teatralnego zdobyły II miejsce w XVII Rejonowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych wystawiając "Legendę o Łynie", otrzymały statuetkę, dyplom oraz nagrody rzeczowe.

26.III.2015r- statuetka, medal za udział w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaków pod hasłem „Baw się zdrowo i sportowo” organizowanej przez Przedszkole Miejskie nr.24 w Olsztynie oraz Halę Urania w Olsztynie pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

olimpiada

05.XII.2014r.- statuetka oraz dyplom dla grupy teatralnej za zajęcie II miejsca w Powiatowym Przeglądzie Grup Kolędujących

jasełkajasełka

wrzesień 2014r- Certyfikat Zielonej Flagi

zielona flaga

2014r- Certyfikat Kubusiowi Przyjaciele Natury

kubusiowi przyjaciele natury

2014r- wyróżnienie i dyplom w Konkursie Wiosenne Działania na Warmii i Mazurach "Warmię i Mazury kochamy o przyrodę dbamy"

dyplomdyplom

2014r- dyplom, podziękowanie i statuetka w Przeglądzie Grup Teatralnych "Złota Kaczka"

złota kaczka

2014r- wyróżnienie, dyplom w konkursie "Zdrowa żywność w przedszkolu i szkole" organizowanym przez WARMIŃSKO-MAZURSKI OŚRODEK DOSKONALENIA W OLSZTYNIE- OLSZTYŃSKIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

zdrowa żywność


MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR. 3 W BARCZEWIE. GRATULUJEMY ADAMOWI ZA ZAJĘCIE III MIEJSCA!!!NAGRODA ZA UDZIAŁ W PRZEDSZKOLNYM KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. GRATULUJEMY MAKSOWI!!!BIEDRONKI WZIĘŁY UDZIAŁ W KONKURSACH I ZDOBYŁY NAGRODY:

-KONKURS MATEMATYCZNY- "NAJBARDZIEJ MATEMATYCZNE KULINARIA"

-GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ- "O POLSKO MOJA MIŁA"

-GMINNY KONKURS PLASTYCZNY- "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA".

GRATULUJEMY!!!GABRYSIA Z GRUPY IA- "KUBUŚ PUCHATEK" WYGRAŁA KONKURS PLASTYCZNY NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ".